Referencie


Naša spoločnosť ISM pristupuje rovnakou vážnosťou ku všetkým svojim zákazníkom, preto tento súhrn nie je podľa dôležitosti ale čisto náhodný
centaures Centaures s r.o. je súkromná firma s pôsobnosťou v oblasti ekonomických služieb spojených s vedením účtovnej evidencie pre ktorú zabezpečuje kompletnú správu a servis výpočtovej techniky, poradenstvo v Softwarovom vybavení. Rovnako Zabezpečujeme kompletnú dodávku technológie vrátane spotrebného materiálu pre tlačové výstupy. Ako ďalšou službou je update www prezentácie firmy.


kozacek Kozáček s.r.o. je súkromný stavebný podnik pre ktorý naša spoločnosť zabezpečuje kompletnú dodávku výpočtovej techniky a jej pravidelú údržbu, pokládku a sprevádzkovanie štrukturovanej kabeláže malej počítačovej siete v kancelárskych priestoroch firmy.
Ako ďalšou poskytovanou službou je tvorba a údržba www prezentácie podľa požiadaviek zákazníka.


vertex Vertexcreation s.r.o. je súkromné animačné a postrodukčné štúdio so zameraním na 3D animáciu, postprodukciu a motion grafiku. Naša spoločnosť zabezpečuje poradenstvo v oblasti IT techniky, dodávku HW a spotrebného materiálu, pokládku štruktúrovanej kabeláže, technickú podporu pre server a update www stránky.services Services Slovakia s.r.o. je súkromná firma s pôsobnosŸou v oblasti ekonomických služieb spojených s vedením účtovnej evidencie pre ktorú zabezpečuje kompletnú správu a servis výpočtovej techniky, poradenstvo v Softwarovom vybavení. Rovnako Zabezpečujeme kompletnú dodávku technológie vrátane spotrebného materiálu pre tlačové výstupy. Ako ďalšou službou je tvorba a update www prezentácie firmy.


RSB RSB s.r.o je súkromná firma poskytujúca služby internetového pripojenia a VOIP telefonovania.